Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Sortowacz

  • Łódź, Zgierz, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 05.10.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Zatrudnienia AP Partner o numerze KRAZ 12735 dla jednego ze swoich klientów poszukuje pracownika na stanowisko :
    Miejsce pracy: Łódź, Zgierz
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • sortowanie przesyłek kurierskich
    • rozładunek i załadunek transportów
    • praca ze skanerem przy skanowaniu paczek

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera (szczególnie w firmie kurierskiej)
    • zaangażowanie i sumienność w pełnieniu obowiązków
    • gotowość do nawiązania dłuższej współpracy
    • gotowość do pracy zmianowej, w tym także nocnej
    • sprawność fizyczna i refleks

    Oferujemy:

    • pracę w dużej, międzynarodowej firmie z branży kurierskiej
    • atrakcyjne wynagrodzenia
    • dla najlepszych pracowników realna szansa przejęcia bezpośrednio przez firmę
    • terminowość wypłat
    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
    znajdujący się na dole ogłoszenia.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Prostaf s.j. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Agencja Zatrudnienia AP Partner z siedzibą w Łodzi przy ul.6 sierpnia 74 lok.3 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.