Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier: sortowanie, pakowanie i zbieranie zamówień

  • Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 18.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj w Holandii u giganta logistyki! Czym będziesz się zajmować? Wszystkimi rzeczami niezbędnymi do wyjścia paczek z magazynu m.in. sortowaniem, zbieraniem zamówień i przygotowanie ich do wysyłki!

    Twoje zadania:

    • Zbieranie zamówień
    • Sortowanie i pakowanie paczek
    • Kontrola jakości przesyłek

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego
    • Dobra kondycja fizyczna

    Sprawdź, co zyskasz!

    • Pewne, cotygodniowe wynagrodzenie
    • Gwarantowany dodatek wakacyjny - 8% dochodów brutto
    • Rezerwę na poczet urlopu - 10,43 % dochodów brutto
    • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
    • Stabilność zatrudnienia potwierdzoną licznymi certyfikatami
    • Pracę na dwie zmiany
    • Minimum formalności
    • Zorganizowany dojazd i zakwaterowanie
    • Stały dostęp do paska wypłat i planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO
    • Darmowy abonament Vodafone, abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi
    • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO*

    OTTO Work Force to wynagrodzenie zawsze na czas, gwarancja godzin i tylko najlepsze oferty, dopasowane do Twoich preferencji – Aplikuj i zyskaj!

    *80% pracowników administracyjnych OTTO Work Force rozpoczęło swoją karierę od pracy dla jednego z naszych Klientów.

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych.