Oferta pracy

Magazynier

Skamol Eastern Europe Sp. z o.o. O firmie

  • Sosnowiec, Polska
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny

Skamol Eastern Europe Sp. z o.o.

Sosnowiec

Sosnowiec

Skamol to międzynarodowa firma produkująca systemy izolacji technicznej znajdujące szerokie zastosowanie w budownictwie oraz przemyśle.

Obecnie do centrum dystrybucyjnego w Sosnowcu poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera.

Magazynier

Zakres obowiązków:

  • planowanie oraz sterowanie zapasami magazynowymi;
  • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu zgodnie z dokumentacją magazynową oraz zarządzeniem wewnętrznym Spółki;
  • kompletacja, przygotowanie i zabezpieczenie materiałów do transportu;
  • prowadzenie ewidencji dokumentów magazynowych;
  • bieżące monitorowanie zapasów magazynowych z uwzględnieniem asortymentu oraz terminów przechowywania materiałów.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • rzetelność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • benefity pozapłacowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Do aplikacji prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy