Oferta pracy

Magazynier

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

  • Inwestycyjna 4, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Inwestycyjna 4

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie zleceń, załadunków i rozładunków towarów

  • Praca ze skanerem

  • Praca na wózku widłowym wysokiego składu

  • Dbałość o jakość towarów

Nasze wymagania

  • Posiadasz uprawnienia UDT lub chcesz je wykonać – My Ci w tym pomożemy!

  • Jesteś gotów do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00 – 6:00)

  • Charakteryzujesz się zaangażowaniem i motywacją do pracy.

  • Szybko przyswajasz nową wiedzę.

  • Jesteś uczciwy/-a, sumienny/-a i punktualny/-a.

  • Można na Ciebie liczyć, wiesz na czym polega praca zespołowa.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów – m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, karty zniżkowe na paliwo, paczki żywnościowe

  • Komfort i bezpieczeństwo pracy

  • Przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Karta paliwowa Lotos

  • Karta Makro

RABEN LOGISTICS POLSKA oferuje usługi z zakresu dystrybucji krajowej, międzynarodowej oraz kompleksowej obsługi logistycznej, a także frachtu morskiego i lotniczego. W Polsce firma istnieje ponad 25 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i pozycja na rynku gwarantują świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług logistycznych. Zasoby spółki to ok. 3700 pracowników, zróżnicowane magazyny o pow. ok. 500 tys. m2 i ponad 3000 nowoczesnych środków transportu. Raben zajmuje się obsługą wielu grup produktowych, m.in. artykułów spożywczych, FMCG, kosmetyków, towarów przemysłowych i artykułów chemicznych oraz produktów niebezpiecznych. Funkcjonująca od wielu lat stabilna sieć oddziałów ułatwia szybkie i bezpieczne przemieszczanie przesyłek, zarówno w oparciu o 35 lokalizacji w Polsce, jak i o oddziały Grupy Raben w Europie, w krajach takich jak: Czechy, Estonia, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Ukraina, Węgry i Włochy.

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

  • Pracujemy w atmosferze przyjaźni i życzliwości.

  • Wspieramy się i zawsze możemy na siebie liczyć.

  • Tworzymy świetną drużynę - nie tylko w pracy.

  • Napędza nas pozytywna energia.