Oferta pracy

Magazynier

HAGS Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do zabawy i wypoczynku oraz sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb dla osób w każdym wieku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Rozładunek i załadunek towaru, przygotowanie do wysyłki, kompletacja, pikowanie towaru
  • Pakowanie, zasilanie linii produkcyjnych, prace magazynowe, udział w inwentaryzacji
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Doświadczenie na magazynie, mile widziane w zakładach produkcyjnych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Łatwość uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie
  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Pracę w zgranym zespole
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie, karta sportowa, fundusz socjalny
  • Pracę w systemie dwuzmianowym

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy