Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

SPORTVIDA SP. Z O.O.O firmie

  • Inwestycyjna 7
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

SPORTVIDA SP. Z O.O.

Inwestycyjna 7

Sosnowiec

SPORTVIDA: PRODUCENT I DYSTRYBUTOR SPRZĘTU SPORTOWEGO ORAZ AKCESORIÓW SPORTOWO-REKREACYJNYCH, WŁAŚCICIEL MARKI SPORTVIDA, POSZUKUJE DO PRACY W SWOJEJ SIEDZIBIE W: SOSNOWCU PRZY UL. INWESTYCYJNEJ 7B (CENTRUM LOGISTYCZNE PANATTONI EUROPE) KANDYDATA DO PRACY NA STANOWISKO MAGAZYNIER-SERWISANT:

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Praca w magazynie wysokiego składowania (sprzęt sportowy i rekreacyjny)
  • Rozładunek kontenerów, przyjmowanie i lokowanie towaru,
  • Przygotowywanie i realizacja zamówień dla klientów hurtowych (paletyzacje, wysyłki)
  • Przygotowywanie, pakowanie i wysyłanie towaru dla klientów detalicznych (realizacja zamówień detalicznych)
  • Weryfikacja dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • Drobne prace serwisowe: zlecone naprawy lub wymiany reklamowanego sprzętu (wiedza i doświadczenie w tym zakresie nie jest wymagane)

Wymagania:

  • Uczciwość, sumienność, dokładność, samodzielność.
  • Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania (warunek niekonieczny, mile widziany)
  • Znajomość podstawowych zagadnień gospodarki magazynowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych,
  • Zespół ludzi współpracujących w miłej atmosferze,
  • Pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku

Ogłoszenie archiwalne