Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Sosnowiec, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurocash Gastronomia to wiodący dystrybutor produktów spożywczych do rynku gastronomicznego.
    Obecnie, do jednego z naszych Oddziałów, poszukujemy Pracowników na stanowisko:
    Magazynier
    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Kluczowe zadania:

    • Kompletacja produktów zgodnie z zamówieniami Klientów;
    • Załadunki/rozładunki towarów;
    • Dbanie o zachowanie norm jakościowych (temperatury) produktu na magazynie;
    • Transport i składowanie towarów na terenie magazynu.

    Idealny Kandydat powinien:

    • Być zaangażowany w wykonywane zadania;
    • Mile widziane: doświadczenie w pracy
      na magazynie, książeczka SANEPID, uprawnienia
      na wózki widłowe;

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
    • W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich przepisów
      związanych z czasem pracy, BHP itp.;
    • Doskonałą atmosferę pracy (72% Pracowników w anonimowej ankiecie deklaruje,
      że jest zadowolonych ze swojej pracy);
    • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
      • Pikniki rodzinne;
      • Paczki i bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie;
      • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
      • Ubezpieczenie grupowe;
      • oOpieka medyczna Medicover;
      • Karty sportowe;
      • Imprezy świąteczne;
      • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;
      • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
    opis

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez EUROCASH S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym, które wykraczają poza treść art. 22(1) par. 1 kodeksu pracy w celu wykorzystania ich przez EUROCASH S.A. do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, którego to zgłoszenie dotyczy”.