Logo Pracuj.pl

Magazynier

Aures Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przestrzeganie zasad BHP, stosowanie środków ochrony indywidualnej
  • Przyjmowanie towaru - sprawdzanie czy rodzaj, jakość, ilość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawcy (ważenie, liczenie, sprawdzenie zgodności etykiet z dowodem nadania)
  • Przechowywanie towaru - decydowanie o rozmieszczeniu w magazynie, zabezpieczenie przed pożarem, zalaniem, kradzieżą, zepsuciem, zniszczeniem
  • Utrzymanie czystości na magazynie, porządkowanie składowanych przedmiotów
  • Obsługa oraz dbanie o powierzony sprzęt: wózek, skaner, komputer itp.
  • Wydawanie towaru odbiorcom
  • Sortowanie, paczkowanie, etykietowanie towaru
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Zgłaszanie anomalii
  • Czynny udział w inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność obsługi skanera magazynowego mile widziana;
  • Uprawnienia na wózki widłowe, egzamin UDT
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Magazynier, Sosnowiec