Magazynier

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

  • Inwestycyjna 4, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00 14:00-22:00 22:00-06:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Inwestycyjna 4

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Rozwożenie towarów, załadunku i rozładunku w magazynie Dock

  • Dbałość o jakość towarów

  • Praca ze skanerem

Nasze wymagania

  • Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe z napędem elektrycznym z UDT

  • Jesteś osobą odpowiedzialną, na którą można liczyć

  • Jesteś gotowy/gotowa do pracy w trybie zmianowym

  • Masz doświadczenie w pracy w magazynie (mile widziane)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – do 5300 brutto w zależności od Twojego doświadczenia i umiejętności

  • Jasne zasady premiowania – możliwość uzyskania premii do 600 zł/ miesiąc

  • Szeroki pakiet benefitów – m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, karty zniżkowe na paliwo, paczki żywnościowe, bony świąteczne

  • Możliwość rozwoju pod okiem trenera wewnętrznego

  • Komfort i bezpieczeństwo w pracy

  • Przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Karta paliwowa Lotos

  • Karta Makro

Co nas wyróżnia?

  • Pracujemy w atmosferze przyjaźni i życzliwości.

  • Wspieramy się i zawsze możemy na siebie liczyć.

  • Tworzymy świetną drużynę - nie tylko w pracy.

  • Napędza nas pozytywna energia.

Opis stanowiska:

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Razem wiele zdziałacie!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Mamy drive do rozwoju!

Przewiń do profilu firmy