Oferta pracy

Magazynier - Specjalista do spraw zaopatrzenia

simworldO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Simworld to dynamiczna firma działająca od kilkunastu lat w branży symulacji lotniczej. Od podstaw projektujemy, budujemy oraz dostarczamy symulatory lotu, służące do zastosowań zarówno rozrywkowych jak i profesjonalnych. Dzięki ogromnej pasji jaka napędza nasz zespół stworzyliśmy wiele rozwiązań, które sprawdziły się już w ponad 55 krajach.

Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą:

  • kontrola bieżących stanów magazynowych i utrzymywanie zapasów,
  • obsługa zamówień w sklepach internetowych oraz śledzenie przesyłek,
  • poszukiwanie alternatywnych dostawców części w przypadku spodziewanych opóźnień w dostawach,
  • utrzymywanie ścisłego kontaktu z osobą odpowiedzialną za dobór części i ich zamienników,
  • realizacja zakupów w sklepach stacjonarnych,
  • realizacja usług wykonywanych w kooperacji (uzgadnianie cen i terminów, organizowanie przesyłek lub załadunek i transport do kooperanta, odbiór detali po wykonanej usłudze, rozładunek),
  • kontrola ilościowa i jakościowa otrzymywanych części,
  • odbiór przesyłek,
  • nadawanie przesyłek międzynarodowych,
  • prowadzenie ewidencji przesyłek.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielności, cierpliwości, rzetelności, staranności, pracowitości
  • dobrej organizacji i umiejętności pracy w zespole
  • dobrej komunikacji z przełożonymi i zespołem
  • prawa jazdy kat. B
  • zaangażowania i chęci rozwoju

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych
  • wszelka wiedza techniczna
  • znajomość nazewnictwa technicznego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznej firmie w oparciu o umowę o pracę.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • pracę jednozmianową, wolne weekendy i święta.
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w nowym budynku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy