Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Specjalista ds. kompletacji zamówień

  • Reguły (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Shop Dent

    SHOP DENT – lider w branży sprzedaży artykułów do higieny jamy ustnej poszukuje kandydata na stanowisko: magazynier/ specjalista ds. kompletacji zamówień.

    Działamy na rynku od 2007 bardzo dynamicznie rozwijając się, w związku z czym poszerzamy zespól o magazyniera/ specjalistę ds. kompletacji zamówień.

    Być może to właśnie Ty do nas dołączysz? Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, masz zapał do pracy, tak samo jak my stawiasz na rozwój i spełniasz poniższe wymagania wyślij nam swoje CV.

    Miejsce pracy: Reguły (pow. pruszkowski)

    OPIS STANOWISKA:

    Jest to praca w magazynie, polegająca głównie na kompletowaniu i pakowaniu zamówionych produktów do wysyłki.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Kompletowanie i pakowanie zamówień internetowych do wysyłki,
    • Odbiór i kontrola ilościowa oraz jakościowa dostaw towaru, wraz z kontrolą dokumentacji magazynowej,
    • Obsługa rozładunku towarów,
    • Dbałość o porządek w magazynie,
    • Uczestnictwo w pracach związanych z inwentaryzacją towaru.

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • Samodzielności, solidności i pracowitości :-)
    • Pozytywnego nastawienia i zaangażowania w wykonywaną pracę,
    • Poczucia odpowiedzialności za wynik pracy i umiejętności automotywacji,
    • Gotowości zarówno do pracy fizycznej, jak i umysłowej,
    • Podstawowej umiejętności obsługi komputera (Internet, Pakiet MS Office - programy Word, Excel),
    • Poczucia humoru!
    • Mile widziane będą: doświadczenie w pracy w magazynie, znajomość programu Subiekt GT i/lub Comarch Altum.

    ZAPEWNIAMY:

    • Szkolenia produktowe i narzędzia niezbędne do profesjonalnego wykonywania pracy,
    • „Normalne” dni i godziny pracy (przeważnie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00),
    • Pracę nie tylko fizyczną, ale i umysłową :-)
    • Pracę w zintegrowanym, młodym i energicznym zespole,
    • Spotkania i wyjazdy integracyjne.
    • Możliwość dołączenia do programów: Benefit System, ubezpieczenia zdrowotnego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Shop Dent z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest SHOP DENT Wojciech Madej z siedzibą w Warszawie przy ul. Dziupli 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.