Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier - Specjalista ds. obsługi zamówień

WARCHEM sp. z o.o.O firmie

3 800‐5 000 zł brutto / mies.

WARCHEM sp. z o.o.

Generała Józefa Zajączka 40A

Marki

zajmująca się sprzedażą odczynników chemicznych
poszukuje pracowników na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:
Praca w magazynie i w biurze polegająca na bieżącej realizacji zamówień klientów oraz obsłudze gospodarki magazynowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
♦ przyjmowanie i weryfikacja zamówień;
♦ wystawianie dokumentów magazynowych;
♦ kompletowanie i weryfikacja zamówień z użyciem skanera;
♦ ręczne pakowanie towaru do wysyłki zgodnie z wykazem;
♦ przyjmowanie towaru na magazyn i etykietowanie;
♦ wprowadzenie danych do systemu;
♦ weryfikacja i kontrola stanów magazynowych;
♦ prace porządkowe w magazynie;
♦ dbanie o wysoki standard usług.

WYMAGANIA:
♦ uczciwość, dokładność, zaangażowanie;
♦ odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków;
♦ umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji własnej pracy pod presją czasu;
♦ pozytywne nastawienie do pracy;
♦ podstawowa znajomość obsługi komputera;
♦ brak przeciwskazań do przenoszenia paczek do 25kg (średnia waga przesyłek wynosi u nas 3kg);
♦ mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość systemu Baselinker.

OFERUJEMY:
♦ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
♦ okres próbny (1 miesiąc) na podstawie umowy zlecenie;
♦ wynagrodzenie w podstawowej wysokości 4200,00 zł brutto (podczas okresu próbnego 21,00 zł brutto/godz.);
♦ premie uznaniowe i świąteczne;
♦ pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00 lub 08:00-16:00 (ustalane w grafiku);
♦ wolne wszystkie weekendy;
♦ pracę w niewielkim, zgranym i tolerancyjnym zespole.

Ogłoszenie archiwalne