Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier – Spedytor

JVD Janusz KuligO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo-jakościowe powierzonych towarów;

  • rozmieszczenie towaru w magazynie

  • przygotowanie dostaw , kompletowanie i wydawanie towaru naszym partnerom na podstawie wskazanych dokumentów wydania z magazynu

  • zapewnienie zabezpieczenia powierzonych produktów pod względem ilościowym, jakościowym, oraz terminów ich przydatności

Nasze wymagania

  • odpowiedzialności i zaangażowania w pracy

  • gotowości do pracy dwuzmianowej

  • prawa jazdy kat. B

  • uprawnienia na obsługę wózka widłowego . (W przypadku braku posiadania takich uprawnień istnieje możliwość odbycia kursu finansowanego przez firmę JVD)

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • system wynagrodzenia oparty na podstawie i premii (2 500 netto + premia)

  • indywidualne szkolenia

JVD Janusz Kulig

Firma JVD, specjalizuje się w dystrybucji produktów

elektrycznych i elektronicznych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane współpracą z naszą firmą prosimy o przesyłanie Curriculum Vitae wraz ze zdjęciem oraz Listu Motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ