Oferta pracy

Magazynier - sprzedawca części zamiennych

RETOS CZAPKA SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Skoczów, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

RETOS, Autoryzowany Serwis Pojazdów Renault Trucks przyjmie do pracy:

Oczekiwania:
  • znajomość zagadnień gospodarki magazynowej
  • znajomość branży motoryzacyjnej (obowiązkowo), szczególnie w zakresie części samochodowych ciężarowych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • sprzedaż części
  • dbanie o stany magazynowe
  • wydawanie części mechanikom
  • przyjmowanie towarów
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (system dwuzmianowy)

Nie czekaj, wyślij swoje CV za pośrednictwem portalu. Ciekawa praca czeka!

Jednocześnie, chcemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy