Oferta pracy

Magazynier - sprzedawca

Disla Polska Sp. z o.o.O firmie

Disla Polska Sp. z o.o.

Żeligowskiego 35/37

Łódź

DISLA – renomowany, europejski producent felg aluminiowych z siedzibą w Polsce i zakładem produkcyjnym zlokalizowanym na Ukrainie. Jeden z największych eksporterów felg w Europie wschodniej i środkowej. Marka spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatami jakości TUV: ISO 9001:2015 oraz PIMOT

Magazynier, sprzedawca

OPIS STANOWISKA:

  • przyjmowanie dostaw, sprawdzanie dokumentacji,
  • kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanych i wydawanych towarów,
  • rozmieszczanie i układanie towaru w hurtowni,
  • obsługa programu magazynowego i wystawianie dokumentów,
  • utrzymanie porządku w magazynie,
  • przygotowywanie raportów i zestawień, sporządzanie dokumentów handlowych,
  • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym, inwentaryzacje,
  • bezpośrednia obsługa Klientów, doradztwo, przygotowanie i przedstawianie ofert handlowych oraz sprzedaż,
  • dbanie o prawidłowe relacje oraz komunikację między firmą a Klientami.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych (UDT),
  • praktyczna znajomość aplikacji MS Office,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się, samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • prawo jazdy Kat. B,
  • mile widziana znajomość systemu Subiekt Nexo Pro.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę tyko na jedną zmianę, pon. – pt. w godzinach 8.00 do 16.00,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od 3 500 zł brutto oraz premie uzależnioną od wyników,
  • pracę w centrum Łodzi (Polesie).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Disla Polska Sp. z o.o. z siedzibą w 90-644 Łódź ul. Żeligowskiego 35/37, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przeze mnie danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Wiem, że w każdym czasie mogę cofnąć swoją zgodę”
Informujemy, że Administratorem danych jest Disla Polska Sp. z o.o. z siedzibą w 90-644 Łódź ul. Żeligowskiego 35/37. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy