Ta oferta pracy jest nieaktualna od 497 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Sprzedawca

  • Piekary Śląskie, śląskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    KLIENT Pracuj.pl
    obecnie poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Piekary Śląskie (okolice)
    Region: śląskie

    Główne zadania:

    • Bieżąca obsługa klientów w hurtowni (podstawowe doradztwo, sprzedaż, przyjmowanie zamówień)
    • Prawidłowe przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów w magazynie

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze klienta i w pracy na magazynie
    • Wiedza techniczna z branży instalacyjnej/grzewczej/sanitarnej/sieci zewnętrznych
    • Sprawna obsługa komputera oraz pakietu MS Office
    • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe
    • Umiejętność ustalenia priorytetów i organizowania własnej pracy
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
    • System premiowania skorelowany z wynikami
    • Pakiet świadczeń socjalnych
    • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer)

    Skontaktujemy  się z wybranymi kandydatami/ kandydatkami.