Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Sprzedawca

  • Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-10-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Stokrotka sp. z o.o. - jesteśmy polską firmą, działającą na rynku od 1994r. Mamy sieć ponad 370 sklepów spożywczych w całej Polsce oraz własne magazyny logistyczne. Zatrudniamy powyżej 8000 osób (w centrali w Lublinie ponad 400) i nadal dynamicznie się rozwijamy. Stawiamy na wartości, które określają nas i naszych pracowników jako zgrany zespół mający wspólny cel. Więcej o nas na www.stokrotka.pl

MAGAZYNIER - SPRZEDAWCA
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.: MAG.SKLEP/nazwa miasta
ponad 370
sklepów w Polsce
ponad 8000
pracowników
własna
logistyka
działamy od
1994 roku

Zadania:

  • Przyjmowanie towaru do magazynu zgodnie z procedurami firmy
  • Weryfikacja dokumentów dostawy z dostarczonym towarem
  • Dbanie o czystość i porządek na magazynie
  • Pomoc na sali sprzedaży

Oczekujemy:

  • Optymizmu i chęci do pracy w handlu
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • Aktualnych badań dla celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do ich wyrobienia)
  • Doświadczenie w pracy w handlu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Umowę o pracę na pełny lub część etatu
  • Szkolenia wdrożeniowe, e-learningowe i programy rozwojowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej to awanse wewnętrzne!)
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: bony zakupowe na święta, dofinansowanie do kart sportowych, wyprawek szkolnych, ubezpieczenie na życie

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu - prześlij swoje CV
Masz pytania- zadzwoń (502 004 314)!

Gwarantujemy poufność. Odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez „Stokrotka” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie (ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin), zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182). Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014r., poz. 1502) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne i następuje na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych. Jeżeli nie wyraża Pani/Pan takiej zgody, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji na to ogłoszenie.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się