Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier/Sprzedawca - Salon Meblowy BRW

Emka Meble Sp. z o.o. Sp.k.

  • Leszno

    Leszno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Jako Magazynier /Sprzedawca w Salonie Meblowym Black Red White w Lesznie będziesz odpowiedzialny za Obsługę Magazynu oraz obsługą Klienta. Dzięki tej pracy będziesz mógł wykazać się swoimi zdolnościami interpersonalnymi, przyjaznym podejściem do ludzi oraz doświadczeniem w pracy na magazynie.

Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich:

. przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

. prowadzenie gospodarki magazynowej

· możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą podczas obsługi klienta,

· dopasowanie oferty do oczekiwań klienta,

· sprawna rejestracja oraz obsługa zamówień i płatności,

· współtworzenie i dbanie o pozytywny wizerunku firmy,

· praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, sobota 10:00-14:00

Nasze wymagania

  • jesteś zainteresowany pracą na cały etat,

  • umiesz nawiązywać i budować dobre relacje z innymi,

  • masz pozytywne nastawienie do ludzi,

  • jesteś osobą efektywną w działaniu i dbasz o wysoki standard swojej pracy,

  • chcesz się rozwijać i osiągać sukcesy

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze magazynu

To oferujemy

  • zapewnimy Ci umowę o pracę,

  • stabilność zatrudnienia,

  • dbamy o dobór ciekawych osobowości tworzących nasz zespół,

  • poczujesz się pewnie dzięki wieloletniemu istnieniu i doświadczeniu firmy,

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy.