Magazynier-Sprzedawca

HUSQVARNA HPL

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta w Centrum Obsługi Klienta,

  • operacje związane z przyjmowaniem, odbiorem i wywozem towarów,

  • magazynowanie i układanie towarów,

  • kontrola stanów magazynowych,

  • zarządzanie opakowaniami zwrotnymi i utylizacją odpadów,

  • kontrola dokumentacji magazynowej w systemie ERP,

  • obsługa wózków: widłowy i ręczny,

  • wsparcie zespołu (prace magazynowe i administracyjne).

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe,

  • min. wykształcenie średnie,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • posługiwanie się językiem angielskim na poziomie podstawowym – rozumienie podstawowych dokumentów,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

✓stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

✓przejrzysty system premiowania,

✓atrakcyjne benefity m.in. kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie nauki języków obcych, obiad finansowany przez pracodawcę,

✓pracę w ambitnym, profesjonalnym zespole nastawionym na współpracę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

Jesteś zainteresowany? Aplikuj jak najszybciej.

Gdy dostaniemy Twoją aplikację, otrzymasz od nas automatyczne potwierdzenie. Z kandydatami wybranymi do dalszego etapu rekrutacji skontaktuje się bezpośrednio rekruter.

Jesteśmy jednym z najstarszych startupów na świecie, pasjonującym się naszą pracą, dumnym z naszej historii i ciekawym przyszłości. Zbudowaliśmy środowisko, które zachęca do bliskiej pracy zespołowej i wzajemnego wsparcia.

Grupa Husqvarna poszukuje teraz Specjalisty ds. Logistyki w Centrum Obsługi Klienta do naszego zespołu Sales Construction.

Przewiń do profilu firmy