Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier sprzętu IT

3R Sp. z o.o. Sp.k.

umowa zlecenie
3 5504 400 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 3005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Szeligowska 75a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Szeligowska 75a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek palet;

  • drobne naprawy sprzętu komputerowego typu: wymiana klawiatury, matrycy itp.;

  • wyjazdy do Klientów po odbiór sprzętu;

  • spisywanie  sprzętu komputerowego (laptopy, komputery, monitory, drukarki, serwery, czytniki kodów, terminale);

  • kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego sprzętu;

  • wprowadzanie urządzeń do systemu magazynowo-księgowego;

  • niszczenie, nadpisywanie oraz demagnetyzacja dysków.

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie techniczne/logistyczne;

  • otwartość na pracę z ludźmi;

  • dobra sprawność fizyczna;

  • prawo jazdy kategoria B;

  • doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta laptopów i komputerów (mile widziane);

  • doświadczenie pracy w magazynie (mile widziane);

  • znajomość Subiekt GT (mile widziana).

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od formy zatrudnienia i posiadanych umiejętności;

  • dodatkowe wynagrodzenie za wyjazdy do Klientów;

  • współpraca w młodym energicznym zespole;

  • pogłębianie swojej wiedzy z zakresu sprzętu IT;

  • możliwość rozwoju osobistego i wdrażania własnych pomysłów;

  • spotkania integracyjne;

  • premie.

O nas

Witamy w firmie 3R. Jesteśmy największym brokerem sprzetu IT w Polsce.

Specjalizujemy się w refurbishu, odkupie i magazynowaniu elektroniki w tym m.in. : komputerów, laptopów, telefonów, tabletów, drukarek, urz. serwerowych, urz. przemysłowych, urz. sieciowych, POS..

Co robimy :

- skupujemy elektronikę używaną, od firm,

- inwentaryzujemy sprzęt,

- audytujemy elektronikę,

- nadpisujemy i demagnetyzujemy nośniki danych,

- niszczymy dyski twarde i telefony,

- magazynujemy elektronikę odebraną z oddziałów naszych Klientów w Polsce i za granicą.

Szukamy osoby uczciwej, skrupulatnej, lubiącej porządek. Jeśli uważasz się za taką osobę to z pewnością Ciebie szukamy!