Logo Pracuj.pl

Magazynier

Clinico Medical sp. z o.o.O firmie

  • Środa Śląska
    Środa Śląska, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Księgowanie towarów w systemach magazynowych
  • Przygotowanie oraz wydawanie towarów do produkcji
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych II WJO
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Mile widziane

  • Uprawnienia I WJO
  • Doświadczenie w SAP

To oferujemy

  • Benefity z ZFŚS [wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci, wydarzenia kulturalne, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do karty Multisport]
  • Finansowane przez pracodawcę bogate pakiety prywatnej opieki medycznej Luxmed
  • Dofinansowanie do ciepłych posiłków i przekąsek w kantynie oraz cateringu dietetycznego (dofinansowanie ze strony pracodawcy)
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej, grupowego ubezpieczenia,
  • Przyzakładową fundację pomocy pracownikom w potrzebie oraz uczestnictwo w akcjach charytatywnych
  • Imprezy integracyjne i sportowe
  • Owoce dla wszystkich pracowników

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja

2

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Rekrutera

3

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Kierownika

4

Wstępna telefoniczna rozmowa rekrutacyjna

5

Spotkanie rekrutacyjne online i/lub w firmie

6

Informacja zwrotna dla uczestników spotkań rekrutacyjnych

7

Informacja zwrotna dla kandydatów o zakończeniu rekrutacji

Magazynier, Środa Śląska