Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Środa Śląska, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    oczekiwanie lubi zaskoczenie
    Odkryj szerokie możliwości kariery oferowane przez
    wiodącą firmę chemiczną na świecie.
    www.basf.com/career

    Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

    Magazynier
    Miejsce pracy: Środa Śląska
    CCE_Magazynier

    Opis stanowiska:

    • przemieszczanie materiałów produkcyjnych i technicznych z użyciem wózków widłowych , ciągników i innego sprzętu transportowego
    • obsługa systemu magazynowego przy użyciu odpowiedniego sprzętu komputerowego
    • przyjmowanie i rozładowywanie dostaw
    • weryfikacja zgodności dostaw z dokumentami
    • konfekcjonowanie materiałów do wysyłki
    • wysyłanie i załadowywanie wysyłek
    • dostarczanie materiałów na linie produkcyjne
    • odbiór produktów z linii produkcyjnych
    • obsługa automatycznego magazynu
    • dbałość o porządek w obszarze magazynu

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie (najlepiej techniczne związane z automotive)
    • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózków widłowych
    • aktualne uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
    • doświadczenie w pracy na magazynie
    • znajomość zasad gospodarki magazynowej
    • znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
    • znajomość obsługi mobilnych urządzeń komputerowych (skaner)
    • znajomość systemu informatycznego obsługi magazynu (preferowany SAP)
    • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • nastawienie na współpracę w ramach realizacji wyznaczonych celów
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych
    • bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
    • wsparcie przy relokacji
    • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego

    Zaskoczy Cię niezwykle szeroka oferta możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie BASF

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Administratorem danych jest BASF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-326, Al. Jerozolimskie 154 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom