Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szymon Dulian

Magazynier

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szymon DulianO firmie

Sportowa 15

Stanica (pow. gliwicki)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji

  • kompletowanie towaru wg. zamówień

  • wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych

  • rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczanie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą

  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie stanowiska pracy i innych przedmiotów związanych z wykonywaniem pracy, co obejmuje m.in. usuwanie śmieci, przejezdności dróg transportowych, eksploatacyjnych i pożarowych: przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ppoż i bhp

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych lub metodami tradycyjnymi

  • czynny udział w inwentaryzacjach, doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych; wyjaśnianie przyczyn powstawania różnic w stanie ilościowym towarów

  • uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych w zakresie wad jakościowych lub braków/ nadwyżek ilościowych

  • obsługa zamówień – przygotowywanie, pakowanie i wysyłanie towaru, realizacja zamówień osobiście, przygotowywanie paczek i przekazywanie kurierowi według ściśle określonego wzorca

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy magazyniera

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy, wielozadaniowość

  • kreatywność i rzetelność w wykonywanej pracy

  • znajomość obiegu dokumentów (w tym dokumentacji sprzedażowej)

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • pracę w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku

  • szkolenia