Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Bims Plus Dolny ŚląskO firmie

Bims Plus Dolny Śląsk

Klonowa 1

Stanowice (pow. oławski)

Twój zakres obowiązków

  • załadunek oraz rozładunek towarów dostarczonych do magazynu zgodnie z dokumentami dostawy

  • rozmieszczanie i układanie towaru w magazynie

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

  • obsługa wózka widłowego

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacji pracy

  • dokładność i sumienność

  • dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność utrzymania wysokich standardów obsługi klienta

  • udokumentowanych uprawnień do obsługi wózków widłowych

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • solidne wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • opiekę medyczną i karty MultiSport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta MultiSport

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi pracownicy to pełen zapału, prężny zespół, który codziennie podejmuje nowe wyzwania rynku i konsekwentnie realizuje jego potrzeby.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.