Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

HOLTEX - ENERGOSERWIS M. J. DROBNIK sp.j.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Usługowa 3A

Stara Gadka (pow. łódzki wschodni)

Twój zakres obowiązków

  • wydawanie i przyjmowanie towaru na magazyn

  • pomoc przy załadunku i rozładunku towaru

  • dostawa i odbiór towaru od klienta w obrębie kraju, według wytycznych Działu Logistyki

  • dbałość o porządek i odpowiednie ułożenie towaru na magazynie

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w prowadzeniu busów do 3,5 tony

  • uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego

  • odpowiedzialność i rzetelność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

  • dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • odzież ochronną

O nas

Firma HOLTEX już od 1991 roku jest wiodącym dostawcą materiałów do najbardziej odpowiedzialnych zastosowań w przemyśle. Naszymi głównymi dziedzinami są uszczelniania techniczne, termoizolacje, płyty uszczelkarskie, filc techniczny, tkaniny techniczne, folie aluminiowe i inne.