Logo Pracuj.pl

Magazynier

PROFARM PS Sp. z o.o.O firmie

  • Stara Iwiczna (pow. piaseczyński)
    Stara Iwiczna (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    równoważny system czasu pracy w godzinach 08:00-20:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień z asortymentem farmaceutycznym
  • praca z wykorzystaniem skanera
  • załadunek i rozładunek produktów
  • kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych i wydawanych towarów
  • prawidłowe rozmieszczanie produktów w magazynie zgodnie z wyznaczoną lokalizacją dla produktu

Nasze wymagania

  • Atutem będzie:
  • posiadanie uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • umiejętność obsługi komputera i skanera
  • sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w równoważnym systemie czasu pracy, w godz. 08.00 - 20.00 (w dni wg harmonogramu, zgodnie z normami czasu pracy)
  • pracę w doświadczonym zespole

O nas

Hurtownia farmaceutyczna w Starej Iwicznej poszukuje osoby na stanowisko:

Magazynier, Stara Iwiczna (pow. piaseczyński)