Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

INTER LAND sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Jarzębinowa 10
    Stawiguda (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

INTER LAND sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jarzębinowa 10

Stawiguda (pow. olsztyński)

 Inter Land Sp. z o.o. sk  to wspólna platforma zakupowa dystrybutorów Inter Parts Sp. z o.o. i Auto Land Polska SA (części samochodowe, motocyklowe, akcesoria wyposażenia warsztatów). Centrum logistyczne firmy znajduje się w Stawigudzie, przy ulicy Jarzębinowej 10.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy w magazynie w Stawigudzie, stanowisko:

Magazynier

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • praca na skanerach
  • inne prace magazynowe

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności pracy zespołowej
  • samodzielności i samodyscypliny
  • umiejętności obsługi komputera mile widziane
  • kondycji i pozytywnego myślenia
  • pracy w systemie 2 -zmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Inter Land Sp. z o.o. sk
  • wsparcie we wdrożeniu do obowiązków służbowych
  • zdobycie doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grypowego

Ogłoszenie archiwalne