Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Ropla Computers Sp. z o.o.

Wrocławska 1c

Suchy Dwór (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja, sprawdzanie i pakowanie przesyłek

  • tworzenie dokumentów magazynowych, handlowych i logistycznych

  • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw

  • kontrolę stanów magazynowych

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie średnie

  • znajomość pakietu MS Office

  • odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • samodzielność i sumienność w działaniu

  • uprawnienia na wózek widłowy

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę

  • pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku (w godz. 7:30 – 15:30)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym (duchem) zespole