Logo Pracuj.pl

Magazynier

Christianapol Meble PolskaO firmie

Christianapol Meble Polska

Inwestycyjna 2

Sulęcin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie towarów, kompletowanie towaru lub organizacja wysyłek,
  • wystawianie dokumentów systemowych,
  • obsługa skanera.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • zaangażowane i umiejętność szybkiej nauki,
  • zorganizowanie i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie wypłacane w terminie,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • pracę w zgranym zespole i przyjemnej atmosferze :)

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Christianapol Meble Polska zatrudnia około 200 pracowników. Gwarantujemy pracę w prężnie działającym przedsiębiorstwie, w przyjaznej atmosferze, dając możliwości rozwoju zawodowego.

Christianapol Meble Polska należy do Grupy POLIPOL, która jest wiodącym producentem mebli tapicerowanych w Europie. W całym holdingu pracuje około 5000 osób projektując, produkując i sprzedając „meble dla ludzi”.

Magazynier, Inwestycyjna 2, Sulęcin