Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

ZAKŁADY CHEMICZNE "BOCHEM" Sp. z o.o.

  • Suskowola (pow. radomski), mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Zakłady Chemiczne BOCHEM Sp. z o.o. to firma istniejąca na rynku od 30 lat. Jesteśmy liderem w produkcji profesjonalnych klejów przemysłowych przeznaczonych dla wielu branż jak: tapicerska, meblarska, obuwnicza, motoryzacyjna, gumowa i podobnych oraz usług laminacji.

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie,
  • Kontrola otrzymywanych dokumentów,
  • Tworzenie dokumentów magazynowych,
  • Wystawianie w systemie komputerowym magazynowych dokumentów obrotowych,
  • Współpraca z Działem Sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uczciwość, skrupulatność i sumienność,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość programów MS Office
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Uprawnienia na wózki jezdniowe – UDT
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne