Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Antal Multi-RecruitmentO firmie

  • Swarzędz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny

Dla naszego Klienta, zakładu produkcyjnego z branży automotive zlokalizowanego w Jasinie niedaleko Poznania, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Magazyniera.

MagazynierNumer ref.: /46/10/2020/HS

Zadania:

  • prawidłowe i terminowe realizowanie wysyłek i przyjmowanie dostaw zgodnie z ustaleniami
  • zapewnienie sprawnego przepływu materiałów wewnątrz zakładu
  • prowadzenie ewidencji dokumentacji dot. przepływu materiałów
  • kontrolowanie i optymalizowanie procesów magazynowych
  • właściwe użytkowanie urządzeń magazynowych
  • przestrzeganie przepisów i zasad BHP
  • wykonywanie pracy zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi i instrukcjami bezpiecznej pracy

Wymagania:

  • wiedza z zakresu procedur magazynowych
  • znajomość dokumentacji magazynowej
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • umiejętność obsługi komputera, umiejętność pracy w systemie ERP
  • mile widziane doświadczenie w motoryzacji
  • dobra organizacja pracy, dokładność
  • umiejętność pracy pod presja czasu, podejmowania szybkich decyzji

Oferujemy:

  • pracę w firmie nastawionej na rozwój,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport
  • premie za frekwencję, płatne nadgodziny
  • pracę na 3 zmiany
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne