Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Swarzędz, Jasin (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 21.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inex System to uznany i ceniony producent ekspozytorów reklamowych, stoisk wystawienniczych i stojaków reklamowych.

    W związku z dynamicznym rozwojem Firma Inex System Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko:

    MAGAZYNIER
    Miejsce pracy: Swarzędz, Jasin (pow. poznański)
    Wynagrodzenie: od 3026 zł netto

    Opis stanowiska:

    Firma Inex System Sp. z o.o. od 2009 roku produkuje meble sklepowe na rynki zagraniczne z drewna, metalu i tworzyw sztucznych.

    Poszukujemy solidnych pracowników za uczciwe wynagrodzenie na dział magazynu. Praca w trybie 2-zmianowym bez sobót i niedziel.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Motywacja i chęć do pracy
    • Chęć uczenia się
    • Sprawność fizyczna i manualna
    • Znajomość obsługi komputera
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

    Oferujemy:

    • Minimum 3026 zł netto (bez premii) do 3586 zł netto (z premią). Wraz ze wzrostem stażu i kompetencji kolejne podwyżki.
    • Zatrudnienie na umowę o pracę. Umowa 3 miesiące próbna, umowa na 1 rok a następnie umowa na czas nieokreślony
    • Szkolenie w zakresie obsługi programu ERP
    • Dobrą atmosferę pracy, stabilność
    • Możliwość dorobienia w nadgodzinach na atrakcyjnych warunkach
      (sobota płatna +100%)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dodanie do CV:

    W procesie rekrutacji nie oczekujemy podania przez Ciebie danych w zakresie wykraczającym poza ten, który wynika z art. 22Kodeksu Pracy (imię/imiona i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania/adres do korespondencji; wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia).Jeżeli mimo to w dokumentach aplikacyjnych podajesz nam dane wykraczające poza ten zakres, musisz wyrazić zgodę na ich przetwarzanie, umieszczając w CV taką formułkę. CV bez formułki będą niszczone i nie wezmą udziału w rekrutacji. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inex System Sp. z o.o. z siedzibą w Jasinie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Magazynier."

    Pragniemy Państwa poinformować, iż :

    Administratorem danych osobowych jest Inex System sp. z o.o. z siedzibą w Jasinie przy ul. Łowęcińskiej 27a, 62-020 Jasin. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania.