Oferta pracy

Magazynier

Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Świdnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w lipcu 2007 roku na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej podstrefa Wrocław - Kobierzyce. Dzięki tej lokalizacji znajdujemy się niemal w centrum Europy w odległości zaledwie 342 km od Warszawy, 354 km od Berlina, 275 od Pragi oraz 407 km od Bratysławy z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i międzynarodowego lotniska We Wrocławiu.

Jesteśmy częścią firmy EMS - Universal Scientific Industrial (USI),
która jest członkiem Taiwan's ASE group posiadającej fabryki w Chinach,
na Tajwanie oraz w Meksyku.

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Numer ref.: Wynagrodzenie: do 3700 zł brutto

Opis stanowiska:

  • rozładunek dostaw,
  • rozlokowanie dostaw w magazynie,
  • programowanie płytek, etykietowanie,
  • zapewnianie komponentów w magazynie przejściowym zgodnie z zapotrzebowaniem produkcji,
  • przygotowanie gotowych płytek do wysyłki.

Wymagania:

  • chęci i motywacja do pracy,
  • doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji,
  • mile widziane uprawnienia UDT lub gotowość do ich wyrobienia (organizacja kursu po stronie pracodawcy)
  • dokładność i skrupulatność,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowę o pracę,
  • wynagrodzenie do 3700 zł brutto,
  • bezpłatny transport pracowniczy (kierunek Wałbrzych i Dzierżoniów)
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie doświadczonych pracowników oraz przełożonego,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • Bogaty pakiet benefitów m. in. dofinansowana prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport, ubezpieczenie na życie, bonusy świąteczne, dofinansowanie do wakacji.

Nie czekaj, aplikuj już dziś!
Zostań częścią naszego zespołu!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy