Oferta pracy

Magazynier

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.O firmie

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.

Pogodna 7

Świdnica

IDEAL AUTOMOTIVE to międzynarodowy dostawca tekstylnych systemów do użytku w przestrzeniach wewnętrznych, zewnętrznych i bagażowych w sektorze automotive. Nasze produkty dostarczamy do wiodących producentów samochodowych tj: BMW, Volvo, Mercedes-Benz, Audi. Nasze cele wspiera ponad 4000 pracowników w 17 lokalizacjach na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego nowego zakładu produkcyjnego w Świdnicy, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru
  • weryfikacja dokumentacji logistycznej
  • kontrola jakościowa i ilościowa opakowań
  • dostarczanie komponentów i pustych pojemników na produkcję zgodnie z zapotrzebowaniem
  • kontrola oznakowań wyprodukowanych produktów
  • przestrzeganie zasad 5S, a także zasad BHP i PPOŻ
  • aktywne uczestnictwo w tworzeniu instrukcji pracy standardowej na swoim stanowisku pracy
  • dbałość o właściwe składowanie i przechowywanie towarów na terenie magazynu, a także powierzony sprzęt (wózek widłowy, pociąg, skaner, itp.) – codzienna weryfikacja stanu technicznego
  • wsparcie przy przeprowadzaniu inwentaryzacji cyklicznych i kroczących.

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia UDT na kierowanie wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża motoryzacyjna)
  • doświadczenie w obsłudze skanerów kodów kreskowych – warunek konieczny
  • mile widziana znajomość Pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • skrupulatność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziana znajomość systemu SAP (moduł WM) lub innego systemu klasy ERP, a także systemu kanban
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dopłata do posiłków
  • prywatna opieka medyczna
  • system premiowy powiązany z realizacją wskaźników
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez IDEAL AUTOMOTIVE Swidnica Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy (58-100) przy ul. Pogodna 7, zwaną dalej „Administratorem” dla celów tej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.”

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest IDEAL AUTOMOTIVE Swidnica Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy (58-100) przy ul. Pogodna 7. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy