Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

TEMARED Sp. z o.o.

Aleja Lotników Polskich 1

Świdnik

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie oraz weryfikacja jakościowa i ilościowa materiałów na podstawie dokumentów,

  • rozmieszczanie materiałów zgodnie z istniejącymi standardami,

  • kompletacja oraz wydawanie materiałów na podstawie dokumentacji magazynowej oraz systemu WMS,

  • praca z kolektorem danych w systemie WMS,

  • utrzymywanie porządku w magazynie,

  • udział w procesie inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (godziny: 6.00-14.00, 14.00-22.00), poniedziałek- piątek.

Mile widziane

  • uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym,

  • znajomość obsługi systemu WMS.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się firmie osiągającej sukcesy na rynku międzynarodowym,

  • wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy,

  • benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

TEMARED jest producentem wielofunkcyjnych przyczep bagażowych oraz przyczep specjalistycznych do przewozu samochodów, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów oraz łodzi. Firma produkuje ponad 50 000 przyczep rocznie, które sprzedawane są w ponad 250 punktach w 47 krajach. W 2019 roku firma po raz drugi otrzymała nagrodę Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. TEMARED należy do grona największych pracodawców w województwie lubelskim zatrudniając ponad 500 wykwalifikowanych specjalistów

Przewiń do profilu firmy

Ważne

Dojazd do firmy od strony ulicy Unijnej w Świdniku.

Sprawdź wskazówki dojazdu w Google Maps: https://goo.gl/maps/etoujNjb8jzgExZR7.