Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Świętochłowice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WAGNER-SERVICE będący partnerem międzynarodowego koncernu J.WAGNER GmbH – wiodącego dostawcy wysokorozwiniętych technologicznie urządzeń lakierniczych, pistoletów i agregatów malarskich, poszukuje:

    Magazynier
    Miejsce pracy: Świętochłowice

    Opis stanowiska:

    • Przechowywanie, kompletowanie i wydawanie towarów
    • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją i rejestracja przesyłek przychodzących i wychodzących
    • Nadzór ilościowy i jakościowy nad przesyłkami i towarami
    • Kompletowanie, zabezpieczenie i przygotowanie towaru do wysyłki/wydania zgodnie z otrzymanym zleceniem
    • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych
    • Nadzór nad terminowością i kompletnością przepływu towarów na zewnątrz i wewnątrz Firmy
    • Gospodarowanie opakowaniami (zgłaszanie zapotrzebowania na materiały i akcesoria potrzebne do pakowania i zabezpieczenia przesyłek)
    • Stosowanie odpowiednich zabiegów konserwacyjnych, utrzymanie porządku i czystości w magazynie

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe:
      • Mile widziane doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
    • Wykształcenie i kwalifikacje:
      • Wykształcenie min. zawodowe
    • Umiejętności i postawa:
      • Umiejętności organizacji pracy własnej
      • Znajomość programu Optima (dodatkowy atut)
      • Kurs na wózek widłowy - warunek konieczny

    Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie – prześlij swoją
    aplikację klikając w przycisk aplikowania.

    bottom