Oferta pracy

Magazynier

BOWIM S.A.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali. Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profi li zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER

Zadania:

  • Rozładunek towarów i umieszczanie ich zgodnie z obowiązującymi zasadami,
  • Załadunek towarów,
  • Przygotowanie towarów do wydania,
  • Sprawdzenie zgodności dostawy i weryfikacja dokumentów,
  • Dbanie o porządek na magazynie,
  • Prawidłowe gospodarowanie odpadami,
  • Kontakt z ciężkim ładunkiem, używanie suwnicy.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy na zmiany,
  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Roczne doświadczenie na stanowisku MAGAZYNIER (preferowane)
  • Pracowitość, zaangażowanie,
  • Systematyczność i dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Zapewniamy szkolenia niezbędne do wykonywanej pracy,
  • Pracę w polskiej, stabilnej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (fundusz socjalny, dofinansowanie do urlopu, świąt, ubezpieczenie grupowe)
  • Organizujemy spotkania integracyjne

Zainteresowanych prosimy o składanie oferty (CV, zdjęcie, list motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy