Oferta pracy

Magazynier

Elewator Ewa Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Elewator Ewa Sp. z o.o.

Szczecin

Spółka Elewator Ewa od blisko 27 lat specjalizuje się w przeładunku oraz składowaniu zbóż i śrut na terenie Portu Szczecińskiego. Należymy do części światowej korporacji Viterra The Agriculture Network. W 2010 roku wybudowaliśmy magazyn płaskiego składowania, inwestując jednocześnie w nowoczesne maszyny i urządzenia. Obsługujemy obecnie największe statki wpływające do Portu. Ciągły proces inwestycyjny i modernizacyjny gwarantuje dynamiczny rozwój Spółki jak i naszych Pracowników.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Zakres zadań:

  • ważenie towarów zgodnie z zasadami prawidłowego ważenia
  • prowadzenie gospodarki magazynowej pod nadzorem Kierownika magazynu
  • weryfikacja prawidłowości działania wag
  • wsparcie w pracach związanych z przeładunkiem towarów, w tym załadunek samochodów, obsługa maszyn i urządzeń portowych (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami)
  • prace pomocnicze przy obsłudze statku (jako lukowy, cumownik – zapewniamy szkolenie)
  • prace porządkowe

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane rolnicze, mechanizacja rolnictwa)
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku magazyniera
  • gotowość do pracy zmianowej
  • znajomość MS Office
  • cechy: samodzielność, rzetelność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie powiązanej z międzynarodową korporacją Viterra
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych – gwarantujemy szkolenia umożliwiające nabycie kwalifikacji zawodowych
  • pakiet medyczny oraz sportowy, ubezpieczenie NNW

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

By wziąć udział w rekrutacji prosimy o dopisanie następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Przedsiębiorstwo Usług Portowych "Elewator Ewa" Sp. z o.o., 70-606 Szczecin, ul. Hryniewieckiego 21, jako Administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji.

Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: [email protected] lub na wskazany adres siedziby Administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Klauzula informacyjna

  1. Podstawa prawna : Rozporządzenie  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  („RODO”), art. 6 ust. 1 lit. a – zgoda
  2. Administrator danych osobowych:
    Przedsiębiorstwo Usług Portowych "Elewator Ewa" Sp. z o.o., 70-606 Szczecin, ul. Hryniewieckiego 21

    Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
    KRS 0000037112, Kapitał zakładowy: 11.362.588,14 zł, NIP: 851 - 000 - 41 - 13
  1. Cel i okres przetwarzania danych: realizacja obecnego procesu rekrutacyjnego
    oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych.
  1. Rodzaj danych:  Dane identyfikacyjne kandydata, dane adresowe, dane o wykształceniu, stażu pracy, uprawnieniach zawodowych.
  2. Źródło danych: Bezpośrednie przesłanie przez kandydata
  3. Odbiorcy danych  osobowych: pracownicy działu Zasobów Ludzkich Administratora oraz podmioty dostarczające systemy teleinformatyczne do celów rekrutacji.
  4. Zapewnienie Administratora o rzetelności i przejrzystości przetwarzania danych:
  • Państwa dane osobowe będą zabezpieczane poprzez stosowanie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych zapewniających adekwatny stopień bezpieczeństwa odpowiadający ryzyku związanym z przetwarzaniem tych danych.
  • Zapewniamy Państwu prawo dostępu do tych danych. Mogą je Państwo sprostować, żądać ich usunięcia (o ile nie sprzeciwia się to odpowiednim przepisom prawa polskiego), lub żądać ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Państwu również prawo do przenoszenia danych do innego administratora.
  • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
  • Kontakt w temacie realizacji praw osób fizycznych: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy