Logo Pracuj.pl

Magazynier

FedEx Express Poland sp. z o.o.O firmie

FedEx Express Poland sp. z o.o.

Karola Balińskiego 8

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek przesyłek
  • weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia
  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszyny
  • sporządzanie raportów

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe/średnie
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne
  • nagrody jubileuszowe
  • platforma do nauki języka angielskiego
  • umowa o pracę

Od 1973 roku logo FedEx jest najbardziej rozpoznawanym znakiem kurierskim na całym świecie. Blisko 400 tysięcy pracowników pracuje nad realizacją naszych marzeń. Każdego dnia średnio 11,6 miliona przesyłek dostarczanych jest do ponad 220 krajów. Pracownicy FedEx dostarczają przesyłki drogą lądową i powietrzną, zapewniając najwyższy standard obsługi oraz stawiając satysfakcję Klienta jako najważniejszy czynnik, prowadzący do osiągania celu biznesowego. Doceniamy tych, którzy swoją ciężką pracą i zaangażowaniem rozwijają się razem z nami.

Aktualne oferty pracodawcy
RC317669

Magazynier, Karola Balińskiego 8, Szczecin