Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

UniKadr Biuro Doradztwa PersonalnegoO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży spożywczej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

MagazynierNumer ref.: okolice Szczecina; nr ref: M/02/2021

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawania towaru z magazynu
  • Weryfikacja i nadzór nad wymaganą dokumentacją magazynową
  • Rozmieszczenie oraz kontrola stanów magazynowych
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: [email protected] z oznaczeniem nr ref. M/02/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub poprzez APLIKUJ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)