Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Nemera Szczecin Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie gospodarki magazynowej

  • obsługa programu ERP w zakresie nadzoru nad gospodarką magazynową

  • zapewnienie płynności dostarczania materiałów i surowców na produkcję

  • przyjmowanie i wydawanie materiałów do/z magazynu

  • organizacja i nadzór nad wysyłanymi produktami do klientów

  • załadunek zamówień do aut dostawczych

  • zarządzanie zapasami magazynowymi

  • posługiwanie się dokumentacją magazynową

  • prowadzenie spisów inwentaryzacyjnych

  • kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie)

  • wiedza z zakresu gospodarki materiałowej

  • dobra znajomość obsługi MS Office

  • dokładność i sumienność

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie w pracy z programem ERP

  • min. roczne doświadczenie na stanowisku magazyniera

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej na rynkach międzynarodowych

  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach

  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego

  • dofinansowanie karty Multisport

  • uczestnictwo w cyklicznych imprezach integracyjnych

Nemera Szczecin Sp. z o.o.

Nemera Szczecin Sp. z o.o. (wcześniej Copernicus sp. z o.o.) należąca do grupy kapitałowej Nemera (nemera.net) światowego lidera w zakresie projektowania, rozwoju i produkcji urządzeń do dostarczania leków dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego i generycznego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Konstruktor form wtryskowych

Przewiń do profilu firmy