Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

GP Sp. z o.o.O firmie

GP Sp. z o.o.

Andrzeja Struga 80A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z powierzonym zakresem obowiązków

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe;

  • prowadzenie ewidencji magazynowej;

  • dbałość o porządek w magazynie;

  • praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku;

  • chęć do pracy i dalszego rozwoju;

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży metalowej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Firma GP Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie /prawobrzeże/ posiada wieloletnią tradycję w wielu dziedzinach produkcji i usług. Oferta firmy obejmuje plastyczną obróbkę metali oraz przetwórstwo tworzyw sztucznych przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Specjalizujemy się w produkcji systemów zabezpieczeń drogowych, stalowych konstrukcji budowlanych, a także elementów do przemysłu motoryzacyjnego.

Odwiedź naszą stronę gpszczecin.pl i zobacz jak pracujemy!

Przewiń do profilu firmy