Oferta pracy

Magazynier

Viterra Szczecin

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • ważenie towarów zgodnie z zasadami prawidłowego ważenia

  • prowadzenie gospodarki magazynowej pod nadzorem Kierownika magazynu

  • weryfikacja prawidłowości działania wag

  • wsparcie w pracach związanych z przeładunkiem towarów, w tym załadunek samochodów, obsługa maszyn i urządzeń portowych (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami)

  • prace pomocnicze przy obsłudze statku (jako lukowy, cumownik – zapewniamy szkolenie)

  • prace porządkowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane rolnicze, mechanizacja rolnictwa)

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku magazyniera

  • gotowość do pracy zmianowej

  • znajomość MS Office

  • cechy: samodzielność, rzetelność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie powiązanej z międzynarodową korporacją Viterra

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych – gwarantujemy szkolenia umożliwiające nabycie kwalifikacji zawodowych

  • pakiet medyczny oraz sportowy, ubezpieczenie NNW

Viterra Szczecin Sp. z o. o. specjalizuje się w przeładunku i składowaniu zbóż oraz śrut na terenie portu szczecińskiego. Od blisko 27 lat obsługujemy największe statki wpływające do portu. Stale inwestujemy w doskonalenie naszej firmy, a przede wszystkim w stabilny rozwój naszych pracowników. Jesteśmy zgranym zespołem, który razem współtworzy szczecińską branżę morską.

Przewiń do profilu firmy