Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

INTER CARS S.A.

4 1304 910 brutto / mies.
  • Kablowa 1, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kablowa 1

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw

  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek

  • Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie

  • Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów kreskowych (skaner)

  • Inwentaryzacja

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Jesteś osobą sumienną i dokładną

  • Posiadasz podstawową wiedzę na temat części samochodowych

  • Posiadasz podstawową umiejętność obsługi komputera

  • Szukasz pracy na stałe

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników

  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy

  • Dodatek na dojazdy dla pracowników

  • Dodatek dla pracownika z uprawnieniami na wózki widłowe

  • Dodatek do godzin nocnych

  • Możliwość rozwoju

  • Premie frekwencyjne

  • Wybór lokalizacji (Kablowa 1-Załom, Piskorskiego 22)

O nas

INTER CARS S.A GRUPA SZCZECIN

Inter Cars to firma o międzynarodowym charakterze, działająca na szesnastu europejskich rynkach. Przemawiają za nami wiedza i doświadczenie. Od trzech dekad zmieniamy rynek motoryzacyjny w Polsce - wyznaczamy nowe trendy, przecieramy szlaki i robimy wszystko, aby nasi klienci rośli w siłę razem z nami. Jeśli chcesz być częścią Inter Cars, dołącz do nas już dziś!

NIE ZWLEKAJ, APLIKUJ !