Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Rhenus Delivery Services Sp. z o.o.

  • Kniewska 35, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kniewska 35

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie i przygotowywanie towarów o różnych gabarytach do wysyłki

  • kontrolowanie jakościowe i ilościowe towaru nadawanego do transportu,

  • praca ze skanerem

  • utrzymanie porządku w magazynie

  • praca w systemie zmianowym, również w weekendy

Nasze wymagania

  • dobrej organizacji pracy, samodzielności

  • dyspozycyjności

  • dokładności i rzetelności

  • zaangażowanie w realizację zadań

  • braku przeciwwskazań do pracy wymagającej siły fizycznej

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • możliwości rozwoju i awansu wewnątrz firmy

  • szkolenia UDT

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa Multisport, bony na Święta, ubezpieczenie na życie)

O nas

Rhenus Delivery Services Sp z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 290 oddziałów na całym świecie z ponad 16 tysiącami Pracowników, świadczących pełen wachlarz usług logistycznych. Specjalizujemy się w obsłudze branż High Tech i Home Delivery. Realizujemy dostawy z wniesieniem i montażem w wykwalifikowanych obsadach przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Myślisz o swoim rozwoju. Chcesz ugruntować doświadczenie w branży TLS. W Rhenus Delivery Services aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier