Logo Pracuj.pl

Magazynier

NOVARENT sp. z o.o.O firmie

4 198–5 000
brutto / mies.

NOVARENT sp. z o.o.

Wiosenna 1

Prawobrzeże

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek pojazdów,
  • przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • kontrola jakości produktu,
  • dbałość o porządek w magazynie,
  • kompletowanie i składanie zamówień dla klientów,
  • zapewnienie sprawnego i bezpiecznego przepływu towarów przez magazyn,

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej, wózka widłowego,
  • mile widziane aktualne uprawnienia operatora wózka widłowego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 3200 zł netto + premia,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w godzinach od 7.00 do 15.00
  • przyjazne warunki pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie)

O nas

Novarent Sp.o.o. to znany w całym regionie dostawca systemowych deskowań, podparć oraz rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa dla szerokiego zakresu projektów budowlanych.

W związku z dynamicznym rozwojem oferujemy pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym, możliwość rozwoju zawodowego, pakiet benefitów pozapłacowych, oraz odpowiednie narzędzia pracy i świetną atmosferę.

Magazynier, Wiosenna 1, Prawobrzeże, Szczecin