Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

WENTSYSTEM PAWEŁ WÓJCICKI

4 0006 500 brutto / mies.
  • Gdańska 3D, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Gdańska 3D

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Obsługę magazynu

- Pakowanie i przygotowywanie zamówionych produktów

- Przyjmowanie dostaw i wydawanie towaru klientom/kurierom

- Kontrolowanie i przyjmowanie paczek zwrotnych, sporządzanie dokumentacji zdjęciowej

- współpraca z działem serwisu

- Odbieranie/dostarczanie zamówionych towarów na terenie Szczecina służbowym samochodem (opcjonalnie)

Nasze wymagania

Oczekujemy:

- prawo jazdy kat. B

- przygotowanie do pracy fizycznej

- kultura osobista

- sumienność pracy

- punktualność

- dyspozycyjność

To oferujemy

Oferujemy:

- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

- pracę w stabilnej firmie

- umowę o pracę

- pracę w dni robocze

- odpowiednie narzędzia pracy

- możliwość wypracowania nadgodzin

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skupioną na doradztwie, sprzedaży i obsłudze serwisowej urządzeń z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i osuszania powietrza.

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik magazynu

Nastawiamy się na współpracę długoterminową. Nie szukamy pracowników sezonowych. Poszukujemy osób, które chcę się angażować w pracę w stabilnej firmie. Wynagradzamy to uczciwym i atrakcyjnym wynagrodzeniem. Zapewniamy szkolenia zawodowe oraz zdobywanie uprawnień.

Firma WENTSYSTEM praca pod adresem ul. Gdańska 3d Szczecin.

www.wentsystem.com i www.e-master.pl