Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Ceramix s.c.

  • Praca zmianowa:nie
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Andrzeja Struga 3

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostawy towarów

  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej

  • Utrzymanie porządku na hali

  • Przygotowanie i wydawanie zamówień klientów

  • Obsługa urządzeń magazynowych

  • Dostawa zamówień klientów

Nasze wymagania

  • Entuzjazm i kultura osobista

  • Punktualność

  • Doświadczenie w pracy na magazynie – mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych DMC do 3,5t

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • Pracę w stabilnej, wielooddziałowej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazna atmosferę w miejscu pracy

O nas

Firma Ceramix zajmuje się sprzedażą płytek ceramicznych, armatury sanitarnej, chemii budowlanej.