Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

M4Wind Nowicki Petters Sp. k.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Arkońska 36, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Arkońska 36

Szczecin

Twój zakres obowiązków

PPRZEJDŹMY DO KONKRETÓW

Magazynier będzie pracował w zespole 2-osobowym. Wspiera drużyny instalacyjne oraz kierowników. Osoba na tym stanowisku zajmuje się kontrolą przestrzeni magazynowej oraz wspiera proces serwisowania i eksploatacji floty samochodowej.

• Przygotowanie i utrzymywanie przestrzeni magazynowych w porządku

• Prowadzenie aktualnego rejestru narzędzi, części, komponentów przyjmowanych do magazynu/ wydawanych z magazynu.

• Wydawanie narzędzi, części, materiałów eksploatacyjnych drużynom instalacyjnym.

• Prowadzenie i archiwizacja dokumentów potwierdzających przyjęcie/wydanie materiałów do i z magazynu.

• Odpowiednie składowanie materiałów niebezpiecznych

• Sprawna komunikacja z drużyną koordynacyjną budowy oraz biura w sprawie uszkodzonych, brakujących części / narzędzi, zaległych zamówień.

Nasze wymagania

DOŚWIADCZENIA W BRANŻY WIATROWEJ MILE WIDZIANE

Spodziewamy się solidnego doświadczenia magazynierskiego. Doświadczenie dotyczące zarządzaniem floty jest mniej istotne. Najważniejsze jest Twoje zaangażowanie i chęć opanowania nowej wiedzy.

• Doświadczenie magazynierskie.

• Prawo jazdy kategorii B.

• Znajomość j. angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym.

• Zaangażowanie, otwartość na nowe wyzwania i chęć do nauki.

• Umiejętność pracy w zespole.

• Obsługa oprogramowania z pakietu Office Excel.

• Skrupulatność i sumienność.

To oferujemy

Twoja satysfakcja osobista i zawodowa oraz komfort pracy są dla nas naprawdę ważne. Właśnie dlatego zapewnimy Ci wszystko, abyś został z nami na lata!

• Praca w stabilnej firmie: uczciwe i jasne warunki oraz wypłata zawsze na czas

• Pewność zatrudnienia: realizujemy wiele projektów, więc nie zabraknie Ci pracy

• Dobre wynagrodzenie: Do ustalenia

• Praca w rozsądnym tempie: każdy projekt dokładnie planujemy

• Szacunek: możesz liczyć na partnerskie relacje z kolegami i kierownikiem

• Pewność i jasne zasady współpracy: zawsze ich przestrzegamy

• Nowa lokalizacja: praca w nowo wybudowanym magazynie

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

wysyłasz CV

2

zapraszamy Cię na rozmowę kwalifikacyjną

3

dopełniamy wszelkich formalności

4

zapewniamy Ci szkolenia i wdrażamy w Twoje zadania

Myślisz nad zmianą branży lub szukasz pomysłu na pewną i dobrze płatną pracą w solidnej firmie, ale brakuje Ci doświadczenia i specjalistycznej wiedzy?

Idealnie, ponieważ przeszkolimy Cię bezpłatnie od A do Z. A zatem: jeśli pracowałeś wcześniej w magazynie, masz prawo jazdy kat. B to znaczy, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Gdy dodasz do tego zaangażowanie i znajomość angielskiego to prawdopodobnie niedługo umówimy się na rozmowę!

Sprawdź szczegóły i aplikuj tu i teraz

• Gdzie pracujemy? W Szczecinie

• Dyspozycyjność? Pełen etat

• Od kiedy Cię potrzebujemy? Od zaraz, ale na pewno dojdziemy do porozumienia!

• A doświadczenie? Wymagane doświadczenie magazynierskie.

• Wynagrodzenie? 5000 – 6000 PLN Brutto

DOŁĄCZ DO M4WIND I BUDUJ Z NAMI TURBINY WIATROWE

Jesteśmy pewni, że zostaniesz z nami na lata!

M4WIND to solidna polska firma z siedzibą w Szczecinie. Jesteśmy podwykonawcą VESTAS WIND SYSTEMS, czyli światowego lidera w produkcji, instalacji oraz serwisu nowoczesnych elektrowni wiatrowych. Od 2012 roku specjalizujemy się w zarządzaniu projektami i kompleksowym montażu turbin. Działamy na terenie całej Polski, Skandynawii, Niemiec oraz innych krajów rozwijających technologie wiatrowe.

Naszą kadrę specjalistów współtworzy zespół doświadczonych menedżerów oraz personel techniczny wyspecjalizowany we wszystkich zakresach związanych z obsługą budowy i serwisu elektrowni wiatrowych.

Szybko się rozwijamy, ale nie jesteśmy wielką korporacją. Właśnie dlatego traktujemy się po partnersku oraz gwarantujemy profesjonalne relacje oparte na indywidualnym podejściu oraz szacunku.

Wyróżnia nas doświadczenie, wiedza oraz jakość montażu na światowym poziomie. Wszystkim technikom zapewniamy specjalistyczne szkolenia, wygodne zakwaterowanie, uczciwe warunki pracy, dobrą stawkę wynagrodzenia startowego oraz progres finansowy.

Przewiń do profilu firmy