Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIEO firmie

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE

aleja Powstańców Wielkopolskich 72

Szczecin

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 2 PUM w Szczecinie to szpital wieloprofilowy, świadczący usługi zdrowotne nie tylko dla pacjentów ze Szczecina, ale i z całego województwa zachodniopomorskiego, a często również z przyległych regionów kraju. W jego strukturze funkcjonuje 12 klinik, 3 zakłady, samodzielne oddziały i ośrodki, kilkanaście pracowni specjalistycznych oraz poradni.

Szpital to nie tylko działalność medyczna, SPSK-2 prowadzi wiele wielomilionowych inwestycji związanych zarówno z modernizacją istniejących budynków jak również budową nowych obiektów. Ponadto efektem skutecznej i przemyślanej strategii rozwoju jest zajmowanie czołowych miejsc wśród placówek medycznych w corocznych rankingach Ochrony Zdrowia.

Magazynier

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie dostaw i lokowanie ich w magazynie w wyznaczonych miejscach,
  • wydawanie materiałów na podstawie wystawionych dokumentów RW/RWO,
  • prawidłowe i terminowe wprowadzanie danych do systemu magazynowego,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej związanej z ruchem towarów,
  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonym materiałom,
  • kontrola dostaw i zgłaszanie reklamacji i niezgodności dostaw,
  • bieżące archiwizowanie dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie),
  • podstawowa znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Internet),
  • mile widziane doświadczenie pracy w magazynie,
  • mile widziana umiejętność obsługi wózka paletowego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • komunikatywność,
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca w przyjaznej atmosferze,
  • bycie ważnym ogniwem ambitnego zespołu,
  • perspektywa długiej współpracy,
  • umowa o pracę,
  • godziny pracy: pon. - pt. 7:25 - 15:00

Ogłoszenie archiwalne